Luka w prawie federalnym, która usuwa wszystkie negatywne pozycje z Twojego raportu kredytowego

Luka w prawie federalnym, która usuwa wszystkie negatywne pozycje z Twojego raportu kredytowego
16 października 2020
Category: Jeśli Jesteś

Wszyscy słyszeliśmy o mało znanej tajnej metodzie kwestionowania i usuwania negatywnych pozycji z raportu kredytowego, nawet jeśli są one ważne. Obejmuje to opóźnienia w płatnościach, konta windykacyjne, zastawy, bankructwa, przejęcia itp.

Co nigdy nie znaleziono, aż do teraz, jest szczegółowy system trzeba usunąć te elementy siebie . Istnieje wyjście z negatywnej dziury kredytowej i jest to legalne i uzasadnione, zgodnie z dobrze ugruntowanymi granicami Ustawy o rzetelnej sprawozdawczości kredytowej (FCRA).

Jest to ta sama metoda, której używają agencje naprawcze i prawnicy, pobierając swoim klientom tysiące dolarów.

Badaliśmy tę kwestię od jakiegoś czasu i znaleźliśmy idealny podręcznik, który zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do walki z agencjami kredytowymi. Autor i ekspert kredytowy John Harris napisał SZYBKIE WYNIKI System listów sporów kredytowych naprawy kredytowej: książka ratingowa i naprawcza i jest to ZDECYDOWANIE najbardziej wszechstronna i autorytatywna instrukcja opisująca szczegółowo system sporów kredytowych wyszczególniony w FCRA. Ten fantastyczny zasób poprowadzi Cię przez każdy szczegół, abyś mógł skutecznie kwestionować i usuwać negatywne pozycje z raportu kredytowego.

Istnieje kilka innych książek, które znaleźliśmy, które próbują opisać proces, ale żadna nie robi tego tak dobrze pod względem technicznym, jak SZYBKIE WYNIKI System listów sporów kredytowych dotyczących naprawy kredytu . Jeśli zdecydujesz się naprawić swój własny kredyt i zaoszczędzić tysiące dolarów, ta książka będzie Twoim najcenniejszym źródłem w tych wysiłkach.

A co najważniejsze, jest dostępny dla użytkowników Amazon Kindle i bardzo przystępny cenowo w wersji papierowej. Jeśli jesteś w tym momencie na swojej drodze do naprawy kredytu, w którym chcesz poświęcić czas i wysiłek, aby szybko naprawić swój kredyt, system listów sporów kredytowych RAPID RESULTS jest dla Ciebie. Ta książka nie dotyczy podstaw ani strategii… jest o bardzo taktycznym i systematycznym planie kwestionowania negatywnych pozycji kredytowych i poprawiania wyników.

Oto podgląd tego, co otrzymasz w tej znakomitej instrukcji:

  • Co musisz wiedzieć o agencjach kredytowych i o tym, jak tworzony jest Twój wynik
  • Jak wykorzystać prawo federalne i FCRA na swoją korzyść
  • Co tak naprawdę dzieje się w przypadku kwestionowania listów i jak agencje kredytowe stosują obraźliwe taktyki, aby zmusić Cię do odejścia
  • Których witryn i usług NIGDY nie używać do kwestionowania pozycji kredytowych
  • Szczegółowy system, który musisz skonfigurować i przestrzegać, aby skutecznie zakwestionować wszystkie negatywne pozycje
  • Sekret kwestionowania rachunków – nawet jeśli są one ważne – i język używany w kontaktach z agencjami kredytowymi
  • Korzystanie z dwóch metod sporu (i dlaczego NIGDY nie kwestionujesz online)
  • Dziesiątki listów spornych oraz kiedy ich używać i jak je wysłać
  • Jak sformatować pisma dotyczące sporu, aby agencje kredytowe traktowały je poważnie
  • Przykładowe listy do wysłania firmom windykacyjnym, które ściągną je na zawsze

Ta książka jest potężnym narzędziem i MUSI MIEĆ dla ludzi, którzy poważnie myślą o odbudowie swojego kredytu. Opisuje logiczną metodę krok po kroku, która faktycznie DZIAŁA i jest napisana w jasny, zrozumiały sposób, który każdy może zastosować.

To również usunie tajemnicę z naprawy kredytu, ponieważ książka wyjaśnia również, jak działa system raportów kredytowych. Ta książka to prawdziwa okazja. Zdobądź, jeśli jesteś gotowy do działania.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy