Który bank kanadyjski ma najlepszy kurs wymiany?

17 lutego 2021
Category: Twojej Karty

Mieszkając w Kanadzie lub podróżując do Kanady, musisz wiedzieć, jak wymienić waluty obce, aby uzyskać najlepsze kursy. Być może będziesz musiał wymienić kanadyjską walutę przed wyjazdem za granicę i znaleźć miejsce, które oferuje najlepsze usługi. Każda z poniższych opcji pomoże Ci wymienić pieniądze i możesz sprawdzić ich kursy wymiany, lokalizacje lub obsługę klienta.

Bank of Montreal

Bank of Montreal posiada oddziały w całej Kanadzie, które pomogą Ci w wymianie waluty kanadyjskiej lub obcej. Możesz stanąć w kolejce do banku, niezależnie od tego, czy masz w nim konto, czy nie. Dodatkowo możesz uzyskać znacznie szybszą obsługę, jeśli masz już konto. Zaoferuj kasjerze swoją walutę, poproś kasjera o określoną liczbę banknotów lub monet i sprawdź ich kursy wymiany, zanim pójdziesz do banku.

Ponieważ kursy walut cały czas się zmieniają, trzeba je sprawdzić tuż przed pójściem do banku. Jeśli nie podobają Ci się stawki oferowane przez BMO, możesz udać się w inne miejsce. Dodatkowo powinieneś porównać kurs znaleziony online z kursem oferowanym w banku. Jeśli nie zostaniesz poinformowany, możesz nie uzyskać aktualnej stawki.

Być może będziesz musiał znaleźć bank, który jest blisko Twojego biura, ponieważ bierzesz taksówkę na lotnisko. Możesz znaleźć oddział BMO, który znajduje się w drodze na lotnisko lub udać się do oddziału BMO w pobliżu domu, zanim pójdziesz do pracy rano w dniu podróży. Bank jest wygodny i łatwy do znalezienia, bez względu na to, jak napięty jest Twój harmonogram.

Królewski Bank Kanady

Royal Bank of Canada ma wiele lokalizacji w całym kraju i możesz odwiedzić RBC, jeśli jest to Twój wybrany bank. Niektórzy ludzie muszą wejść do oddziału RBC, ponieważ jest to ich jedyna opcja, a przed wyjazdem należy sprawdzić ich kursy wymiany online.

Możesz spotkać się z kasjerem lub menadżerem banku, który wymieni gotówkę, a otrzymasz pokwitowanie z kursem wymiany. Ponadto możesz poprosić o określone rachunki lub monety, jeśli są dostępne. Pamiętaj, że na niektóre waluty obce nie ma popytu. Możesz nie być w stanie uzyskać określonych rachunków lub monet, które chcesz. Jednak w dowolnym momencie możesz otrzymać dowolny kanadyjski rachunek lub monetę.

CIBC (Canadian Imperial Bank of Commerce?

CIBC ma oddziały w całej Kanadzie i zapewnia usługę wymiany w każdym oddziale. być może będziesz musiał stanąć w kolejce, jeśli nie masz konta, lub możesz poprosić o menedżera / doradcę finansowego, jeśli jesteś posiadaczem konta. Bank zweryfikuje Twoje konto za pomocą Twojej karty debetowej i zakończy proces wymiany, korzystając z najbardziej aktualnych kursów.

Możesz sprawdzić ich kursy walut online, aby upewnić się, że oddział podaje odpowiednie kursy, a otrzymasz kopertę, która pomoże Ci nosić pieniądze. Większość osób udających się do banku wyjeżdża na wycieczkę lub po prostu wraca. Możesz nawet poprosić bank o specjalną torbę, która pomoże Ci nosić gotówkę i monety.

ScotiaBank

ScotiaBank to popularny bank w Kanadzie, który sponsoruje również arenę, na której grają Toronto Raptors. Mają oddziały w całym kraju i możesz w każdej chwili udać się do oddziału, aby wymienić walutę. Pamiętaj, że bank ma swoje kursy walut opublikowane online. Musisz porównać ich kursy wymiany z kursami innych banków z tej listy. Gdy znajdziesz najlepsze stawki, możesz udać się do banku, który uważasz za najlepszy.

Możesz udać się do oddziału ScotiaBank z zagranicznymi monetami, które należy wymienić z powrotem na walutę kanadyjską. Ponadto powinieneś zapytać kasjera, czy ma potrzebne rachunki. Niektóre osoby mają określone potrzeby, które można zaspokoić tylko wtedy, gdy współpracują z odpowiednim bankiem. Kontaktując się z ScotiaBank z wyprzedzeniem, możesz nawet umówić się na spotkanie na giełdzie, abyś nie był niezręcznie w kolejce do swoich pieniędzy.

Kantory / biura na lotnisku

Lotniska mają kantory i biura, które umożliwiają wymianę pieniędzy, jeśli się spieszysz. Urzędy te umieszczają swoje stawki w oknie, a na miejscu można wymienić kanadyjskie pieniądze na zagraniczne. Dodatkowo możesz wymienić swoją zagraniczną gotówkę na gotówkę kanadyjską.

Biuro na lotnisku jest najlepszym miejscem, jeśli nie masz dużo czasu do stracenia. Ponadto biuro na lotnisku może być jedynym miejscem, do którego możesz się udać, jeśli nie chcesz przechodzić przez odprawę celną w celu wymiany gotówki.

Jeśli nie zdążyłeś udać się do banku przed przybyciem na lotnisko, możesz wymienić pieniądze na lotnisku. Ponadto możesz potrzebować kanadyjskich pieniędzy na jedzenie i napoje na lotnisku. Możesz załatwić ten problem w kantorze i cieszyć się czasem spędzonym na lotnisku.

KnightsBridgeFX

KnightsBridgeFX oferuje najlepsze kursy wymiany walut obcych i radzi sobie lepiej niż banki. Możesz wymienić pieniądze przed kolejną podróżą lub możesz przywieźć do domu walutę, którą wymienisz z KnightsBridge. Nie chcesz tracić pieniędzy, ponieważ podróżowałeś za granicę, a przed wizytą w biurze sprawdź kursy online.

To najłatwiejszy sposób na uporządkowanie finansów przed długą podróżą. Powinieneś wymienić swoje pieniądze w firmie, która może zaoferować Ci korzystny kurs, ponieważ nie chcesz stracić pieniędzy w wyniku prostej wymiany. Znajdź biuro KnightsBridgeFX, aby zatrzymać się przed wyjazdem w podróż. Jak zawsze, możesz sprawdzić niesamowite kursy walut przed wejściem.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy