Kto kwalifikuje się do wybaczenia kredytu studenckiego?

17 lutego 2021
Category: Celem Jest

Jeśli chodzi o wiedzę, kto kwalifikuje się do umorzenia kredytu studenckiego, istnieje kilka zawodów, które kwalifikują się do programu i mogą pomóc Ci wyjść z długów.

Program wybaczania pożyczek na cele publiczne i rodziny pożyczek federalnych oferują odpuszczenie pożyczek studenckich.

Jednak większość tych programów umorzenia kredytów studenckich nie obejmuje prywatnych pożyczek studenckich.

Przeczytaj więcej i dowiedz się, komu przysługuje umorzenie kredytu studenckiego poniżej.

Lista osób kwalifikujących się do wybaczenia kredytu studenckiego

1. Przebaczenie pielęgniarki

W ramach Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych programy umorzenia pożyczek są dostępne za pośrednictwem National Health Service Corps i Nurse Corps Loan Program spłaty.

Aby kwalifikować się do programów umorzenia pożyczek, pielęgniarki dyplomowane powinny zgodzić się na pracę w pełnym wymiarze godzin.

Muszą też przez określony czas świadczyć usługi na terenach, w których brakuje odpowiedniej pomocy medycznej.

Program spłaty pożyczki NHSC uprawnia pielęgniarkę do umorzenia pożyczki w wysokości 50 000 USD po 2 latach służby w miejscu zatwierdzonym przez NHSC.

Ponadto uczestnicy mogą zdecydować się służyć jako lekarze podstawowej opieki zdrowotnej, lekarze zdrowia psychicznego lub klinicyści dentystyczni.

Mają też możliwość służyć dłużej niż 2 lata, jeśli chcą uzyskać większe wsparcie w spłacie kredytu.

2. Wybaczanie pracownikom organizacji non-profitProgram wybaczania pożyczek publicznych uprawnia wszystkich pracowników zatrudnionych w następujących usługach publicznych:

 • usługi bibliotek publicznych
 • zarządzanie kryzysowebezpieczeństwo publiczneusługi prawne dotyczące interesu publicznego – odnoszą się do usług prawnych oferowanych przez organizację finansowaną przez rząd plemienny, lokalny, federalny lub stanowy.egzekwowanie prawa – każda organizacja finansowana ze środków publicznych, której głównym celem jest zapobieganie przestępczości, ograniczanie lub kontrola przestępczości lub egzekwowanie prawa karnego, należy do tej kategorii.usługi publiczne dla osób starszychusługi publiczne dla osób niepełnosprawnychwczesna edukacja – Head Start, regulowana lub licencjonowana opieka nad dziećmi i przedszkola finansowane przez państwo obejmują wczesną edukację.Aby zakwalifikować się do programu, uczestnik musi przepracować pełne godziny zgodnie z polityką pracodawcy.

  Odpowiada to również 30 godzinom tygodniowo.

  Jednak pożyczki bezpośrednie lub inne federalne pożyczki studenckie są wymagane w tym programie.

  Spłata powinna również odbywać się w ramach jednego z planów spłaty PSLF opartych na dochodach, które są następujące:

  • Zmieniony plan spłaty w miarę zarabiania (plan REPAYE)
  • Plan spłaty w momencie zarabiania (plan PAYE)Plan spłaty oparty na dochodach (plan IBR)Plan spłaty warunkowej dochodów (plan ICR)Liczba kwalifikujących się płatności wynosi 120, co odpowiada 10 latom płatności.

   Oznacza to, że musisz dokonać płatności w terminie lub przed terminem wymagalności, podając dokładną kwotę należną za zakwalifikowanie płatności.

   Aby upewnić się, że wszystko jest gotowe do spełnienia wymagań programu, możesz wypełnić i przesłać formularz zaświadczenia o zatrudnieniu tak wcześnie i jak najczęściej.

   3. Korpus Pokoju lub Ochotnicza Przebaczenie Americorps

   Poprzez program wybaczania pożyczek publicznych federalne pożyczki studenckie mogą zostać zwolnione z podatku. https://t.co/JHac4YRO3f

   – Spectrum News BUF (@SPECNewsBuffalo) 7 lipca 2017 r

   Jest to jeden z najbardziej dostępnych programów wybaczania pożyczek studenckich, ponieważ jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych i chcących zostać wolontariuszami w Korpusie Pokoju.

   Jednak program anulowania pożyczki lub wybaczenia pożyczki w Peace Corps jest dostępny dla osób posiadających pożyczki Perkins.

   Kwalifikuje się do programu wybaczania kredytów na usługi publiczne w sekcji „kwalifikujące się zatrudnienie.

   Jest to więc dobra wiadomość dla wolontariuszy korzystających z Pożyczek Perkins, ponieważ oznacza to, że Twoje pożyczki mają większe szanse na całkowite anulowanie, a wszystkie pozostałe salda zostaną usunięte.

   Posiadacz pożyczki Perkins

   Program anulowania Pożyczek Perkins dla wolontariuszy Korpusu Pokoju ma następujące przywileje:

   • Program umarzania pożyczki Peace Corps dla posiadaczy Perkins Loan uprawnia do anulowania do 70% pożyczki.
   • Przywilej anulowania pożyczki w wysokości 15% uprawnia wolontariusza po ukończeniu pierwszych dwóch lat służby.W trzecim i czwartym roku służby wolontariusze są uprawnieni do dodatkowego anulowania pożyczki w wysokości 20% oprócz 15% po pierwszych 2 latach służby.4. Przebaczenie wojskoweStudenci Gwardii Narodowej Armii kwalifikują się do programu spłaty kredytu studenckiego, który oferuje do 10 000 USD.

    To część korzyści, jakie rząd oferuje tym, którzy zaciągają się do wojska.

    Ponadto program ten umożliwia im kontynuowanie nauki przed, w trakcie i po odbyciu służby wojskowej.

    Wśród programów pomocy wojskowej dla studentów znajdują się programy rekrutacji sił zbrojnych USA, pomoc finansowa dla weteranów i ich członków na utrzymaniu, weterani i FAFSA, ustawa o bohaterach z 2003 r., Army ROTC i Gwardia Narodowa Armii Stanów Zjednoczonych.

    5. Przebaczenie nauczycielaProgram wybaczania dla nauczycieli to zdecydowanie najlepszy sposób na zakwalifikowanie się do uzyskania wybaczenia kredytu studenckiego.

    Wymaga to jednak pracy w sektorze publicznym lub organizacji non-profit jako nauczyciel.

    Wymóg ten oznacza, że ​​pracujesz w pełnym wymiarze godzin w szkole podstawowej lub średniej lub jakiejkolwiek agencji świadczącej usługi edukacyjne dla uczniów z rodzin o niskich dochodach.

    Ponadto przysługuje Ci 5000 USD i 17 500 USD dla nauczycieli szkół specjalnych z całej niespłaconej kwoty pożyczki.

    Jest to dostępne dopiero po ukończeniu piątego roku nauczania.

    Posiadacz pożyczki Perkins

    Pełne anulowanie pożyczki jest dostępne dla posiadaczy pożyczek Perkins, pod warunkiem, że pracowałeś jako nauczyciel w pełnym wymiarze godzin w publicznej lub nienastawionej na zysk szkole średniej i podstawowej dla rodzin o niskich dochodach.

    To samo dotyczy nauczycieli szkół specjalnych lub wszelkich agencji oferujących usługi edukacyjne w stanie, w którym występuje niedobór wykwalifikowanych nauczycieli.

    Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, kto kwalifikuje się do umorzenia kredytu studenckiego, oto film z Wall Street Journal:

    Kredyt studencki to druga co do wielkości część zadłużenia konsumenckiego w Ameryce.

    To nawet więcej niż zadłużenie na karcie kredytowej.

    Wiedza o tym, czy kwalifikujesz się do umorzenia kredytu studenckiego, jest dużą ulgą dla tych, którzy szukają więcej opcji spłaty.

    Biorąc pod uwagę wszystkie możliwości wyjścia z zadłużenia, na pewno jesteś na najlepszej drodze do ich spłaty w mgnieniu oka.

    Czy masz jakieś dodatkowe zalecenia dotyczące tego, komu przysługuje umorzenie kredytu studenckiego? Zapraszam do dzielenia się nimi w sekcji komentarzy poniżej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy