Jak skrócić Bitcoin – Jak skrócić Bitcoin na Krakenie – Jak korzystać z Krakena – Handel Crypto Margin

17 lutego 2021
Category: Jeśli Jesteś

Witamy w The Kings Of Crypto Uczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby zainwestować w kryptowaluty. Od podstaw do najbardziej eksperckich poziomów analizy technicznej…

Zasubskrybuj, aby uzyskać więcej takich rzeczyZapisz się na naszą listę mailingową i otrzymuj ciekawe rzeczy i aktualizacje do swojej skrzynki odbiorczej.

Szanujemy Twoją prywatność i poważnie ją chronimy

14 komentarzyKiedy potrzebujesz efektywnego sposobu na zdobycie bitcoinów, wystarczy wyszukać w wyszukiwarce hasło „bitcoin pranaholistico. Mój przyjaciel też próbował i dostał 0,0178 BTC!

Dlaczego tak wielu durnych ludzi mówi, że nie mam zwarcia w tym filmie?

więc tracisz pozycję tylko wtedy, gdy klikniesz przynajmniej na dźwignię 2x? Próbowałem „shortować bez dźwigni, ale zakończyło się to niepowodzeniem, ponieważ nie miałem BTC i była to normalna sprzedaż, co ma sens. uważam, że to trochę źle, że nie można zwrzeć z 1x.

Jak to było krótkie? Masz już BTC na długim kontrakcie, więc było to nic innego jak zlecenie z limitem sprzedaży tego, co już masz, z zyskiem wyższym niż w miejscu, w którym to kupiłeś.

Krótkie BTC na poziomie 10 000+ byłoby teraz świetne. Jeśli utrzymałeś szczyty w pierwszym tygodniu marca, teraz byłbyś złoty. Od tamtej pory jest niedźwiedziem.

Dlaczego mój interfejs Kraken w niczym nie przypomina Twojego?

czy na giełdzie trzeba mieć btc, żeby ją skrócić

nie krótkie. Giełdy po prostu krótko wyciskają i stalą twoje pieniądze. FINANSE ODCIĄGAJĄ Z PLECÓW OSÓB NISKICH.

Nie rozumiem. Muszę ograniczyć zlecenie sprzedaży – ale co, jeśli mam już Bitcoin na moim koncie Kraken? To tylko sprzeda mu bitcoiny, a ja nie wejdę w krótką pozycję?

Zakładam więc, że musisz mieć przynajmniej równowartość w USD kwoty, którą chcesz skrócić na swoim koncie, czy też się mylę i możesz skrócić tyle, ile chcesz? Na przykład widzę, że masz na koncie 618 USD, a wartość pozycji krótkiej 0,05 BTC przy cenie 10760,40 USD wyniosłaby 538,02 USD. Co oznaczałoby również, powiedzmy, że gdybym był już długi z 0,05 BTC, to jeśli osiągnąłby mój cel sprzedaży i chciałbym przełączyć się na krótką pozycję, to sprzedałbym te 0,05 BTC jak normalnie, otrzymałbym równowartość w USD, a następnie zostałbym w stanie skrócić do MAX tego ekwiwalentu 0,05 BTC / USD (a może w jakiś sposób zrobić to wszystko w jednym zamówieniu, więc w zasadzie maksymalnie 0,10 BTC swing)? Czy mam rację tutaj? W przeciwnym razie nie jestem pewien, w jaki sposób faktycznie obarczą cię odpowiedzialnością za twoje straty, chyba że po prostu wyłączą wypłaty lub coś nie wiem. Przepraszam za zamieszanie,ale naprawdę doceniłbym wyjaśnienie. Przyzwyczaiłem się tylko do długich pozycji, a zwarcie w mojej głowie zawsze oznaczało po prostu sprzedawanie jak zwykle i kupowanie na dole z większą siłą nabywczą (oczywiście nie byłem przyzwyczajony do handlu z depozytem zabezpieczającym).

Widziałem wiele negatywnych komentarzy na temat Krakena… Jakie jest Twoje doświadczenie?

Hej, świetny post. Jakie są różnice między dźwigniami? Czy przegrywasz więcej, jeśli jesteś 2: 1 na wypadek, gdyby zakład się nie udał?

Przyszedłem tutaj, aby dowiedzieć się, jak skracać bitcoiny na Kraken. Obejrzałem twój film, ale jestem jeszcze bardziej zdezorientowany. Jeśli mam 1-bitową monetę i chcę skrócić bitcoiny i jeśli zrobię to, co sugeruje Twój film, i sprzedam bitcoiny? Jak mam zwarcie? Sprzedaję tylko moje bitcoiny.

Dobra treść! Dlaczego nie zdobędziesz więcej wyświetleń? Pomoże to Twoim filmom w lepszej pozycji! Użyłem SMZeus. com na moim głównym kanale, naprawdę pomogło mi to uszeregować moje filmy. Będziesz musiał usunąć spacje w linku, ponieważ YouTube nie pozwoliłby mi napisać tego normalnie lol.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy