Dlaczego Robinhood nie powinien istnieć dzisiaj

17 lutego 2021
Category: Uzyskać Więcej

Robinhood był doskonałą opcją do handlu, gdy zadebiutował, ale czy naprawdę ma sens teraz go używać?

W tym odcinku MarketFoolery analitycy Motley Fool, Chris Hill i Jason Moser, omawiają niektóre dzisiejsze nagłówki. Przyjrzyjmy się niektórym zaletom i wadom korzystania z Robinhood. Następnie mamy trzy oportunistyczne zakupy do dodania do listy obserwowanych w tej chwili. Na koniec przyjrzymy się torbie pocztowej Fool, aby odpowiedzieć na pytania słuchacza i spojrzeć z perspektywy na nagłe odejście Boba Igera z Disneya (NYSE: DIS).

Aby złapać pełne odcinki wszystkich bezpłatnych podcastów The Motley Fool, odwiedź nasze centrum podcastów. Aby rozpocząć inwestowanie, zapoznaj się z naszym krótkim przewodnikiem po inwestowaniu w akcje. Po filmie następuje pełna transkrypcja.

To wideo zostało nagrane 4 marca 2020 roku.

Chris Hill: Jest środa, 4 marca, witamy w MarketFoolery . Jestem Chris Hill. Ze mną dzisiaj w studiu znów jestem Jason Moser. Dzięki, że tu jesteś.

Jason Moser: Dziękuję.

Hill: Zacznę od tego. Nie mamy pojęcia, co się wydarzy. Zacznę od tego, nie mamy pojęcia, co się wydarzy. Możesz pomyśleć, że mówię o giełdzie i jestem na pewnym poziomie, ale powód, dla którego to mówię, jest taki, że mówię o tym, co dzieje się tutaj w The Motley Fool, co dla mnie jest mikrokosmosem dla co się dzieje na giełdzie i ogólnie w biznesie.

Wczoraj w programie rozmawiałem z Jimem Gilliesem. Zawsze uwielbiam rozmawiać z Jimem, gdy jest w mieście. Zostało to zarejestrowane w poniedziałek po południu, ponieważ we wtorek nasze biuro było zamknięte. Siedziba główna firmy Fool w Aleksandrii w stanie Wirginia została zamknięta, głównie w celu sprawdzenia, jak działa nasza firma, gdy trzeba zamknąć biuro. To był tylko jeden dzień zamknięcia, więc łatwo było mi po prostu powiedzieć: „Cóż, po prostu nagrywamy wcześnie i po prostu, tak jakby, ruszać stamtąd.

Rozmawialiśmy, a ludzie, którzy słuchają, prawdopodobnie widzieli wiele bardzo dużych firm, które podjęły takie działania, jak ograniczenie podróży dla swoich pracowników. Właśnie dzisiaj widzieliśmy, jak Starbucks wyszedł i powiedział: „Tak, nasze doroczne spotkanie pod koniec tego miesiąca, które planowaliśmy zorganizować w 7000-osobowym lokalu, już tego nie robimy, a twoje spotkanie jest teraz być przesyłane strumieniowo .

A więc to wszystko jest preludium – jest szansa, bo znowu nie mamy pojęcia, co się wydarzy – jest szansa, że ​​Fool Headquarters może być zamknięte na dłuższy czas. A jeśli tak się stanie, nasz zespół multimedialny pracuje nad tym, jak możemy utrzymać podcasty w produkcji, aby nie przegapić żadnego rytmu. Jakość dźwięku prawdopodobnie będzie inna, ponieważ zamiast przebywać w supernowoczesnym studiu audio, tak jak teraz, możemy nagrywać zdalnie.

Moser: Tak, ale wiesz, [śmiech] biorąc pod uwagę, ile podcastów jest obecnie dostępnych, a jakość dźwięku nie jest najlepsza, wydaje się, że większość z nich wydaje się, że może dziesiątki słuchaczy byłyby chętne daj nam trochę luzu.

Hill: Tak, po prostu daj nam trochę przepustki.

Moser: Powiedziałbym również, że dzwoniąc z Zoomem , byłem pod wielkim wrażeniem jakości Zoom w miarę upływu czasu. Mam na myśli o wiele więcej opcji. Jeśli chodzi o Starbucks, zauważyłem, że Jack Dorsey właśnie mówił, jak właśnie zorganizowali swoje pierwsze w pełni wirtualne globalne spotkanie na Twitterze . Wiesz, sukces. To znaczy, dziesięć lat temu tak naprawdę nie bylibyśmy w stanie tego zrobić.

Hill: Dziesięć lat temu byłaby to telekonferencja.

Moser: Jasne. Tak, dokładnie. A dzisiaj narzędzia, którymi dysponujemy, aby móc radzić sobie w takich sytuacjach, są naprawdę cudowne. Oczywiście śmierdzi, dlaczego musimy to robić, ale miło jest wiedzieć, że są opcje.

Hill: Przejdźmy dziś rano do wiadomości korporacyjnych, ponieważ nadal mamy raporty o zyskach. Akcje Campbell Soup (NYSE: CPB) wzrosły o około 8%, miały dobry drugi kwartał. Zyski i przychody były wyższe niż oczekiwano; podnieśli wskazówki. Muszę przynajmniej w części uwierzyć w racjonalne uzasadnienie dla ludzi, którzy kupują dziś rano akcje Campbell Soup i decydują się na to, że „Hej, powiedz, co chcesz o zupie Campbell. Robią zupę w puszce. [śmiech] A jeśli zamykamy sklepy spożywcze na jakiś czas lub po prostu zdecydujemy, nie sądzę, żebym chciał wychodzić, oto coś, co wiem, że mogę usiąść na mojej półce i być dobrym za miesiąc, kiedy otworzę to w górę.

Moser: Lepiej puszka zupy Campbell niż wiadro Jima Bakkera na 30 dni fiesty, prawda? Chodzi mi o to, że myślę, że to jest miejsce, w którym rysuję linię. Posłuchaj, postarajmy się utrzymać tutaj nieco poziom. Na giełdzie i ogólnie w życiu ma miejsce wiele odruchowych reakcji. I jest to zrozumiałe o tyle, że jeśli włączysz telewizor, włączysz radio, jeśli słuchasz jakiegokolwiek rodzaju programów na żywo, to koronawirus 24/7. A w przypadku, jeśli to nie koronawirus, to jest to, no wiesz, związane z wyborami w Super Wtorek, a potem wymyślają sposób, aby powiązać te dwie historie.

Wracając do tego, jak zacząłeś dzisiaj ten popis. Biorąc pod uwagę całą tę rozmowę i całą gadaninę, najważniejsze jest to, że nikt nic nie wie, to tylko totalne spekulacje, ludzie po prostu nie wiedzą. Musimy więc przynajmniej to zrozumieć. A kiedy widzisz te odruchowe reakcje, czy to na plus, czy na minus, w przypadku Campbella, jest to duży ruch dla takich akcji. To świetny nagłówek, ludzie się przykucają, kupują dużo zupy i, wiesz, może kupują te 30-dniowe wiadra na fiestę, nie wiem.

To nie jest zrównoważone. Od jakiegoś czasu mówię, czuję, że musimy pogodzić się z faktem, że ten koronawirus, COVID-19, jest czymś, czego nie będzie za miesiąc lub za dwa miesiące, będziemy mieć to problem rozwiązany, to zniknie. Chodzi mi o to, że musimy dojść do punktu, w którym po prostu wymyślimy: „OK, wymyślmy, jak zarządzamy życiem w świecie, w którym istnieje ono na bieżąco. A to zajmie trochę czasu, żeby się tam dostać. Czas wymyślić zabiegi. Czas wymyślić szczepionki. Czas uzyskać więcej informacji. Mam na myśli, mówią o tej śmiertelności. Myślę, że jest to trochę mylące, ponieważ w miarę upływu czasu ludzie będą uzyskiwać pozytywne wyniki. Więc nie chodzi o to, że „Nie bierz tego na poważnieale też powiedzieć: „Zejdź z półki na sekundę i nie reaguj przesadnie, ponieważ w takich chwilach bardzo łatwo jest przesadzić, kiedy gdziekolwiek się obrócisz, nie widzisz nic poza tym tematem i chaosem wynikającym z to.

Hill: Wiesz, co nie jest pomocne dla niektórych inwestorów?

Moser: Co to jest?

Aplikacja handlowa Hill: Robinhood nie działa przez dwa dni z rzędu. To nie pomaga. [śmiech]

Moser: OK, jak możesz tak mówić?

Hill: Ponieważ od tygodni rozmawiamy o tym: „Hej, słuchaj, są świetne firmy. Jest kilka firm, które mogą być świetne pewnego dnia, teraz dają pewne obietnice, handlują po szalonych wycenach i teraz te wyceny spadły, można je kupić taniej . Myślę, że w pewnym momencie porozmawiamy o akcjach, które uważasz za absolutnie świetny biznes, na który masz oczy. Są też takie okazje, w których myślisz: „Hej, jeśli lubisz Starbucks za 88 dolarów za akcję, prawdopodobnie polubisz go jeszcze bardziej, gdy osiągnie 75 dolarów, wiesz, coś takiego. I tak, są tam inwestorzy, którzy myślą: „Tak, chcę to wykorzystać. I tak, nie mając solidnej platformy handlowej, nie pomagając.

Moser: Tak, i naprawdę się nad tym zastanawiam. To trochę żartobliwe, ale szczerze mówiąc, jest to uzasadnione pytanie, szczególnie biorąc pod uwagę tę awarię. Dlaczego Robinhood istnieje dzisiaj? Dlaczego na świecie w ogóle istnieje? Nie powinno, prawda, ponieważ cała koncepcja została oparta na tej platformie bez prowizji; i chyba ułamkowe udziały. Teraz każdy to oferuje, jak każdy. I mówię ci, z tego, co widziałem – nie używam Robinhood, widziałem to – platforma dla wszystkich jest lepsza niż ich. To jest tak proste, jak to tylko możliwe. I nie znaczy to, że nie zrobili nic dobrego, budując to. To znaczy, nie wiem, dlaczego to koniecznie musi istnieć dzisiaj? A gdybym to był ja,Przeniósłbym swoje pieniądze na renomowaną platformę, która ma nie tylko lepszą infrastrukturę, ale także lepsze informacje, lepsze dane, lepszą płynność, lepsze wszystko. Po prostu nie wydaje się, żeby Robinhood istniał dzisiaj. Wychodzenie na dwa dni, człowieku, mogło być naprawdę śmiertelnym ciosem.

Hill: No i do tego momentu również nie używam Robinhood, ale jestem pewien, że każdy, kto to robi, i widziałem trochę złości na Twitterze i nie mówię, że nie jest to uzasadnione, ale Mówię o tym, że jeśli używasz Robinhood, teraz, gdy żyjemy w wieku, w którym wszyscy [śmiech] mają zerowe prowizje, śmiało zadzwoń do Schwaba . Wyślij e-maila do Schwaba, do Ameritrade , wyślij e-maila do wszystkich naraz i powiedz: „Cześć, oto kim jestem, szukam kogoś nowego. Daj mi najlepszą ofertę. Otrzymasz od nich odpowiedź.

Moser: Tak sobie wyobrażam. Wyobrażam sobie, że jakakolwiek platforma handlowa dostępna obecnie, każdy broker inwestycyjny, będzie patrzeć na to jako na ogromną okazję do wykupienia, co ostatecznie będzie cennym ruchem z biegiem czasu. I wydaje mi się, że w przypadku Robinhood istnieje druga strona tej monety, w tym, że jej spadek nie jest dobry, ale może do pewnego stopnia chronić ludzi przed sobą. Wydaje mi się, że platforma Robinhood jest prawdopodobnie bardziej skierowana do ludzi, którzy koncentrują się na handlu i przeprowadzaniu wielu transakcji, dużo kupowania i sprzedawania.

Hill: Myślę, że pewnie są tacy ludzie, chociaż opierając się na tym, co przeczytałem i anegdotycznie w całym biurze, są to tylko ludzie, którzy są tylko młodsi i dostali się przed Schwabem, Ameritrade, wszyscy inni przeszli na zero trading komisja. Powiedzieli: „Słuchaj, dopiero zaczynam, to niedrogi sposób na zanurzenie się w wodach giełdowych.

Moser: I dla mnie to była cudowna rzecz. Naprawdę, oklaskuję Robinhood za powstanie z tego powodu, ponieważ wydaje mi się, że oni naprawdę przewodzili temu ruchowi, mniej więcej. Nie mówię, że te domy maklerskie ostatecznie nie zmniejszyłyby go do zera, jestem pewien, że tak było. Myślę, że Robinhood naprawdę rozpalił pod nimi ogień i sprawił, że zastanowili się dwa razy, jak chcieliby to zrobić w przyszłości. I tak, myślę, że, wiesz, to staje się bardzo oczywiste, napis na ścianie, sprowadzimy to do zera tak szybko, jak to możliwe, ponieważ zero jest – to znaczy nie możesz zejść niżej; chyba że, wiesz, istnieją platformy, które chcą Ci płacić za handel. I mówimy o ujemnych stopach procentowych, Chris, więc myślę, że wszystko jest możliwe.

Z tej perspektywy myślę, że ostatecznie Robinhood to bardzo dobra rzecz. I nie chcę się wydawać, żebym o tym nie mówił, naszym zadaniem jako analityków jest zastanawianie się, dlaczego niektóre firmy istnieją, a inne nie. A dziś sytuacja jest zupełnie inna niż rok temu. Patrzę dziś na Robinhood i zastanawiam się, dlaczego w ogóle musi istnieć, biorąc pod uwagę to, gdzie jesteśmy z wszystkimi innymi brokerami. I bardzo dobrze może być tak, że nie musi istnieć, bardzo dobrze może być tak, że zespół jest tam teraz, który chce złożyć ofertę dla Robinhood i wszystkich jego użytkowników, ponieważ koniec końców to łatwe przejęcie, ponieważ kupujesz ten ruch, kupujesz tych użytkowników, kupujesz właścicieli kont. Jestem pewien, że będzie dużo,znacznie niższe niż prywatne wyceny, które firma zbiera dzisiaj.

Hill: Wracając na chwilę do Campbell Soup, ponieważ dziś rano zgłosiła się inna firma sprzedająca dobrze znane płyny; to jest Brown-Forman (NYSE: BF.A) (NYSE: BF-B). Ich raport za trzeci kwartał był rozczarowujący. Brown-Forman – umieść to w kategorii firm, w których marki, które sprzedają są znacznie lepiej znane niż nazwa Brown-Forman. Ponieważ zajmują się alkoholem, Jack Daniels, mają całą gamę szkockiej, burbonowej, irlandzkiej whisky, tequili, wódki, wina. Wydaje się, że jest to biznes, który dobrze by sobie radził w takich czasach, biznes prawie odporny na recesję lub panikę.

Chociaż kiedy wspomniałem ci o tym dziś rano, powiedziałeś do mnie trzy słowa, które zapaliły żarówkę nad moją głową i pomyślałem: „O mój Boże, masz całkowitą rację. Powiedziałeś: „Żadnego twardego seltzera. Dla każdego, kto wątpi w to, o czym rozmawialiśmy, patrząc na firmy takie jak Boston Beer i jak ciężka sprzedaż seltzera pomaga podnieść ich kwartalne wyniki. Z tego samego powodu Brown-Forman nie ma w swoim portfolio twardego seltzera i pojawia się w najnowszych wynikach.

Moser: Tak, no cóż, jako pijący piwo, to wspaniały czas na życie, ponieważ jest tak duży wybór, ale samo piwo jest świadkiem wielu przeciwności, jeśli chodzi o wzrost. Widzisz więc, jak firmy takie jak Boston Beer przechodzą na hard seltzer. Hard seltzer jest ostatnio w ogniu. I szczerze mówiąc, niedawny sukces Boston Beer był bardziej oparty na wydajności jego linii hard seltzer niż na czymkolwiek innym. Mam na myśli, że mają dużo problemów po stronie piwa.

Kolejna firma, która ma dość bogate portfolio alkoholi bawełnianych Diageo (NYSE: DEO). Patrzysz na Diageo, to samo, od początku akcje są w dół; w ciągu ostatniego roku nie było zbyt dobrze. To znaczy, patrzysz na te firmy i myślisz: „Człowieku, mam na myśli, ludzie będą walić w luki i po prostu przygotowywać się przez dłuższy czas w środku. Cóż, stary, chcę przesyłać strumieniowo filmy i chcę pić trochę alkoholu .

Może powinniśmy zagłębić się w trochę cięższych portfolio win, ale jest też bardzo prawdopodobne, że jest tam jakaś flaga. W miarę upływu roku zobaczymy, jak sądzę, kilka interesujących raportów o wynikach firm, które radzą sobie z tym lepiej niż inne. Wiesz, nie postawiłbym Diageo czy Brown-Formana na tym samym poziomie, co na przykład statki wycieczkowe. Oczywiście zobaczysz tam dwa różne światy.

Campbell też. To znaczy, wyobrażam sobie, wiele z tego, co teraz widzisz, to odrobina szumu, mała odruchowa reakcja. Mam na myśli, wróćmy do –

Hill: Mieli dobry kwartał i wytyczne też były dobre, ale powiem, że z tych 8% 2% wzrostu to ludzie, którzy po prostu mówią: „Cóż, to ma sens.

Moser: Cóż, tak, i pomyślmy też o wskazówkach. Na jakiej podstawie opierają się wskazówki? Wskazówki są prawdopodobnie oparte na rodzaju warunków, które obecnie obserwujemy na ziemi. Nie sądzę, żeby to trwało wiecznie. To znaczy, to nie jest coś, co wkrótce się skończy, ale wiesz, za rok będziemy mieli lepsze informacje i będziemy mogli trochę lepiej zarządzać naszym życiem w świecie, w którym to istnieje. A może preferencje dotyczące zup wracają do bardziej znormalizowanego poziomu.

Wiesz, jak mówimy o skorygowanych zarobkach, Chris. W tej chwili może popyt na zupy jest nieco dostosowany, może po prostu musimy to uwzględnić.

Hill: Zanim przejdziemy do wiadomości e-mail słuchacza, czy chcesz porozmawiać o akcjach, na które masz oko?

Moser: Tak. To znaczy dla mnie to naprawdę fascynujący czas. I szczerze, wydaje mi się, że trudno mi sobie wyobrazić, że pod koniec roku nie spoglądamy na to wstecz i nie myślimy, że jako produkt uboczny tego wszystkiego doszliśmy do co najmniej łagodnej recesji, ponieważ tak naprawdę Chodzi mi o to, że nic nie jest tutaj odporne, prawda, każdy biznes jest dotknięty w taki czy inny sposób. A branża turystyczna jest teraz naprawdę trudna. Nie jest to obszar, w którym, jak sądzę, trzeba szukać okazji i szukać okazji, bo uważam, że sytuacja się pogorszy.

Ale kiedy patrzę na branżę turystyczną, akcje, które posiadam, akcje, do których z pewnością będę dodawać spadki w miarę upływu roku, zakładając, że dostaniemy kilka spadków Booking Holdings . Mam na myśli, ostatnie ogłoszenie kwartalne, najwyraźniej czują tutaj presję, noce w pokojach hotelowych odczuwają presję. To przede wszystkim Booking Holdings, znamy je również jako Priceline, ale.

Ta firma istnieje już od dłuższego czasu. Ogromna globalna sieć z setkami tysięcy hoteli dostępnych w tej sieci na tej platformie. Dokonywanie inwestycji w innych pomocniczych obszarach branży turystycznej, niezależnie od tego, czy są to rezerwacje związane z przejęciem OpenTable, czy gdzie indziej. Chodzi mi o to, że mają inwestycje w platformy do udostępniania przejazdów również w Azji.

Tylko wiele powodów, by polubić ten biznes. Wydaje mi się, że w tej chwili akcje spadły o około 10% w ciągu ostatniego miesiąca, a wiele z tego miało związek z raportem zysków i oczywiście z tym, co się teraz dzieje. Ale firma po prostu generuje tonę, tonę gotówki. Mam na myśli 4,5 miliarda dolarów wolnych przepływów pieniężnych w ciągu ostatnich 12 miesięcy. To daje dziś około 15-krotny wolny przepływ gotówki. Co, moim zdaniem, wiesz, mówisz o biznesie, który dominuje na rynku; biznes, który będzie, nie chcę mówić, niemożliwy do zakłócenia, ale naprawdę, bardzo trudno będzie go zakłócić, i nie sądzę, żeby stało się to w najbliższym czasie.

Tak więc, szukając oportunistycznych zakupów, spójrz na rynki, na których możliwości będą nieco bardziej oczywiste, a następnie na tych rynkach znajdź zwycięzcę, znajdź firmę, która Twoim zdaniem jest największa, najgorsza – – wiesz, kiedy masz zamiar stanąć do walki z łobuzem, po prostu idź w górę, a twój tata mówi ci: „Po prostu go uderz, znajdź największego, najtwardszego faceta, po prostu go znokautuj. Znajdź największą, najgorszą firmę w tej przestrzeni i miej ją na oku i zbuduj w niej pozycję, myślę, że to właśnie Booking.com.

Hill: Nasz adres e-mail to [email protected] Pytanie od Girisha Shastri, który mówiąc o notowaniach, które spadły poniżej poprzednich szczytów, pisze: „Chciałem dodać do mojej pozycji w Disneyu, ale ostatnia zmiana kierownictwa i jej czas wprawia mnie w nerwowość. Ty i Jason zawsze wspominaj o firmach, które wypuszczają złe wieści wśród hałasów i to brzmi podobnie do tego. Disney wybrał hałas koronawirusa, aby upublicznić wiadomości dotyczące ich kierownictwa. Dodaje również: „PS. Kupiłem Zoom Video na podstawie jednego z Twoich podcastów i podobnie jak Teladoc – którego nie jestem właścicielem – Zoom zabija go w dzisiejszych czasach w złych czasach.

Moser: Cóż, zyski Zoom spadają dziś po zamknięciu rynku. Miejmy nadzieję, że otrzymają wskazówki w stylu zupy Campbell. [śmiech]

Hill: Tak, dokładnie. Jak wspaniale by było, gdyby właśnie wyszli: „To była dla nas zupa Campbell Soup. Gdyby po prostu to zaplanowali, gdyby Eric Yuan to zrobił, byłoby świetnie. Co o tym myślisz? Ponieważ kiedy po raz pierwszy przeczytałem tego e-maila, pomyślałem: „Cóż, nie pomyślałem o tym. Tak naprawdę nie widziałem, żeby ktokolwiek to wypychał. To powiedziawszy, wydało mi się to nagłe. Chociaż przejście Boba Igera na emeryturę było rozmową przez ostatnie cztery lata, zostało wypchnięte, pierwotnie, jak sądzę, miało nastąpić w 2018 r. Ale po prostu wydało mi się to raczej nagłe i myślę, że inne osoby również wydały się nagłe, po prostu nie wiem, że kupuję tutaj spisek.

Moser: A więc wydało mi się to nagłe; Zgadzam się z tym. To znaczy, biorąc pod uwagę wszystko, co do tego doprowadziło, wyglądało na to, że było to jedno rozszerzenie po drugim. Zrozumiałem rozszerzenia, ponieważ naprawdę chciał to zobaczyć, całe przejście do tej ponadprzeciętnej oferty przesyłania strumieniowego z Disney +, Hulu i ESPN + i, w pewnym sensie, jak zmieniali swój krajobraz medialny. Tak więc zdecydowanie rozumiałem, dlaczego i zrozumiałem, dlaczego Zarząd go tam chciał; ponieważ on najwyraźniej ma ogromne osiągnięcia w firmie.

Więc to było nagłe. I skłamałbym, gdybym powiedział, że nie przyszło mi do głowy, że będzie w tym coś więcej, nie jestem przekonany, że jest. Myślę, że głównym powodem jest to, że myślę, że właściwie mogę odnieść się do tego, co on mówi. Pod koniec dnia miał wrażenie, że naprawdę poczuł, że dźwiganie ciężarów zostało wykonane. Zbudował Disney +. Mają infrastrukturę na miejscu, usługa działa. To było po prostu wspaniałe przyjęcie. Naprawdę, naprawdę jest nastawiony na sukces.

I jest jeden prawdziwy klucz do jego przyszłego sukcesu, a jest nim teraz treść. Musi być świeży, nowy, stale aktualizowany. Tylko do tej pory ich biblioteka dotrze do nich. I tak, żeby zobaczyć, jak mówi: „Wiesz co, słuchaj, nie muszę cały czas kierować tą firmą. Nie muszę prowadzić tej firmy codziennie. To ciężka praca, bez wątpienia. I myślę, że widział w Bobie Chapku oczywistego następcę. I myślę, że widział, że to dźwiganie ciężkich rzeczy zostało zrobione i była droga, okazja, aby nadal był w firmie, wypełniał swoje zobowiązanie, nadal służył firmie w roli i naprawdę się na czymś skupił. że w tym momencie w swoim życiu kocha opracowywanie treści dla tej nowej usługi.

Więc na początku tak, to było nagłe, sprawiło, że pomyślałem o tym dwa razy. Po wysłuchaniu go, po zrozumieniu powodów stojących za tym wszystkim, nie chciałbym zagłębiać się w żadne teorie spiskowe ani nic poza faktem, że po prostu czuł, że ten czas był mniej więcej idealny. Mogę się całkowicie mylić. Powiedziawszy to, z pewnością nie zmienia to mojego spojrzenia na Disneya jako inwestycję. Myślę, że Disney będzie po prostu wspaniałą akcją do posiadania w zasadzie na czas nieokreślony.

Biorąc pod uwagę łuski, które ostatnio przyniosły tu akcje, myślę, że na przykład Booking.com, prawdopodobnie jest to pozycja, która obecnie znajduje się wysoko na liście obserwowanych wszystkich.

Hill: Dzięki, że tu jesteś.

Moser: Dziękuję.

Hill: Jak zawsze, ludzie biorący udział w programie mogą interesować się akcjami, o których mówią, a The Motley Fool może mieć formalne zalecenia za lub przeciw, więc nie kupuj ani nie sprzedawaj akcji wyłącznie na podstawie tego, co słyszysz.

To wystarczy w tej edycji MarketFoolery . Show jest miksowany przez Austina Morgana. Jestem Chris Hill. Dziękuję za słuchanie. Zobaczymy się jutro.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy